Santiment, Kripto Balinaları Yüksek Oranda Altcoin Biriktiriyor

0
64

Zincir içi pazar analiz firması Santiment, kripto balinalarının Bitcoin’in önemli düzeltmesinin ardından bir altcoin’in son rallisinin arkasında olabileceğini ortaya koyuyor.

Santiment yeni bir tweette;

“SUSHI, 30.000 $ ‘ın altındaki kısa BTC düşüşünün ardından en güzel sıçramalardan biri oldu. Neden? Balinalar, her zamanki gibi. En az 100.000 jetona sahip SushiSwap adreslerinin miktarı, benzeri görülmemiş bir oranda arttı ve fiyatlar genellikle en iyi sahipleri takip ediyor. “

SushiSwap (SUSHI), kullanıcıların kripto varlıklarının ticaretini yapmasına izin veren merkezi olmayan bir borsadır. Otomatik piyasa yapıcı, SushiSwap’teki likidite sağlayıcılarına dağıtılan bir token olan SUSHI tarafından yönetilir. SUSHI, sahiplerine, ödül kazanmak için parayı protokole katmalarına izin verirken yönetişim hakları verir.

CoinGecko’ya göre, varlık 30 günde yaklaşık % 225 artarak 7,15 dolardan işlem görüyor.

Kripto içgörü firması , Bitcoin’in düşüşünün ardından diğer altcoinlerin de takdir gördüğünü söylüyor . Bu projelerden bazıları, piyasa değeri Ethereum (ETH) tarafından ikinci en büyük kripto varlığını ve türev likidite protokolü Synthetix (SNX) tokenini içerir.

Santiment’e göre geri dönen diğer tokenler arasında DeFi getiri toplayıcı Yearn.finance (YFI), otomatik piyasa yapıcı Uniswap (UNI), kripto borç verme ve borçlanma protokolü Bileşik (COMP) ve merkezi olmayan borsa Bancor (BNT) yer alıyor.

Santiment , önde gelen akıllı sözleşme platformu tüm zamanların en yüksek seviyesini yazdırdıktan sonra Ethereum balinalarının sayısının arttığını ekliyor .

“Ethereum balinalarının ETH’nin 3 yıl içindeki ilk ATH’sinden sonra kar elde ettiğini mi düşünüyorsunuz? Tarih yazılmadan hemen önce Cumartesi günü 10.000 ETH adresli 1.211 adres vardı. Bu sayı artık 1.225’e çıktı. “

dailyhodl

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz