MicroStrategy 650 Milyon Dolarlık Bitcoin Satın Aldı

0
68

kriptoturk İş zekası firması MicroStrategy, bugün yaklaşık 650 milyon dolar değerinde 29.646 Bitcoin satın aldığını duyurdu.

Şirket şu anda toplam 70.470 Bitcoin tutuyor – toplam 1.125 milyar $ fiyatla satın alındı. Bitcoin başına ortalama 15.964 dolar ödedi.

MicroStrategy’nin toplam yatırımı şu anda cari fiyatlarla 1.6 milyar $ değerinde -% 42 artış.

Firma, 11 Aralık’ta Bitcoin’e daha fazla yatırım yapmak için borçlanma senetlerinde 650 milyon doları başarıyla artırdığını duyurdu. O zamandan beri bu parayı Bitcoin’e çevirdi – muhtemelen Bitcoin’in fiyatının son birkaç gün içinde neden 24.000 $ ‘ın üzerine çıktığını açıklıyor.

MicroStrategy, firmanın nakit varlıklarını kullanarak Bitcoin’e zaten iki yatırım yapmıştı. Ağustos ve Eylül arasında ortalama 11.111 $ ‘dan 38.250 Bitcoin satın almıştı .

Bitcoin, Michael Saylor’un Teklifi Elon Musk’a Genişletmesiyle Güçleniyor

Burayı dinleyin, Elon Musk: MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’un bazı tavsiyeleri var. Saylor, geçtiğimiz birkaç ay içinde 1,3 milyar dolarlık Bitcoin satın aldığını iddia ediyor ve paylaşmaya hazır …

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, hafta sonu, Tesla CEO’su Elon Musk’ı firmasının varlıklarını Bitcoin’e yatırmaya teşvik etti.

” Eğer, hissedarların bir 100 milyar $ iyilik yapmak istiyorsanız, dönüştürmek $ TSLA ABD dolarından bilançosunu #BTC . Diğer firmalar S & P 500 üzerinde kurşun ve zaman içinde bir $ 1 trilyon iyilik haline büyüyecek takip edecek” diye dedi, o sırada.

Musk, ” Bu kadar büyük işlemler mümkün mü? ”

Saylor buna evet cevabını verdi ve bunu kanıtlayacak pek çok kanıtla birlikte.

 

decrypt

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz